Semi-ondergrondse afvalcontainer - Tièrso Eco

product(en)

Sorteren op: Exit Sorting

    • Volgorde:
    • Prijs:
Sorteren op chevron-down

Sorteren op: Exit Sorting

    • Volgorde:
    • Prijs:
3 gevonden artikelen
3
  • Semi ondergrondse kunststof container 5m³
    TIE5R1H-1D-H.99
    Semi ondergrondse kunststof container 5m³

    Afmetingen L:1710 x B:1710 x H:2800

    Kleur zwart

    Gewicht 245 kg

    Offerte Aanvragen
  • Semi ondergrondse kunststof container 3m³
    TIE3R1H-1D-H.99
    Semi ondergrondse kunststof container 3m³

    Afmetingen L:1300 x B:1300 x H:2800

    Kleur zwart

    Gewicht 200 kg

    Offerte Aanvragen
  • Semi ondergrondse kunststof container 1,3m³
    TIE13R1H-1D-H.99
    Semi ondergrondse kunststof container 1,3m³

    Afmetingen L:1000 x B:1000 x H:2700

    Kleur zwart

    Gewicht 180 kg

    Offerte Aanvragen
  • 3 producten

    per pagina

    De Tièrso Eco is een semi-ondergrondse afvalcontainer met een buitenkuip gemaakt van duurzame HDPE en een robuuste zak of stalen binnenbak voor het afval. De Tierso Eco is verkrijgbaar in drie 3 volumes; 1300 l., 3000 l. en 5000 l.

    Basisuitvoering

    • enkele haak opname systeem
    • één afsluitbare inwerpklep
    • houten bekleding
    • fractie-aanduiding naar keuze

    Klantspecifieke accessoires

    Op een houten afwerking kan eenvoudig een plaat met logo gemonteerd worden. De deksels kunnen in alle mogelijke RAL kleuren worden voorzien en eveneens worden uitgerust met logo of gebruiksinstructie.

    Overige opties met meerprijs :

    • stalen binnenbak en/of dubbele binnenbak
    • versterkte draagzak met scharnierende bodem
    • opnamesysteem naar keuze
    • aluminium of PE-kunststof latten bekleding
    • dubbele inwerpklep of scharnierende kap
    • diverse sloten
    • toegangscontrole
    130219-SPAR-Anthisnes-Plaatsing-container-Engels

    Buitenkuip

    De buitenkuip is een gesloten HDPE kuip uit één stuk. De kuip heeft 4 punten waarin je betonijzer kan steken om de kuip in beton te bevestigen. Het is ook mogelijk om de kuip op 4 voeten op beton of stabilisatiebed van zand te plaatsen. Afhankelijk van de grondsamenstelling zijn de beton ijzers of poten wel of niet nodig. De structurele ribben geven voldoende versteviging om de sterkte te garanderen tegen de druk van grond en zorgen voor een betere hechting in de ondergrond.

    Eventuele vloeistoffen worden opgevangen in een opvangreservoir welke gemakkelijk is leeg te zuigen zodat de hygiëne niet wordt belemmerd.

    Het zichtbare gedeelte kan worden afgewerkt met geïmpregneerd hout (=standaard) of met kunststof latten (gerecycleerde PE).

    Binnencontainer: Binnenbak of binnenzak

    Binnenzak

    De binnenzak wordt vaak gebruikt voor de fracties Restafval en PMD. De binnenzak kan d.m.v. de haak op de kap of d.m.v. 4 lussen eenvoudig uit de kuip genomen worden. De binnenzak open je met behulp van een trekkoord. Dit koord heeft een dubbele vergrendeling en is aan de zijkant van de zak gepositioneerd. De SWL (safety working load) is 1250 kg.

    Binnenbak

    De stalen binnenbak wordt gebruikt voor fractie Glas en GFT. De metalen binnenbak is vervaardigd uit Sendzimir in combinatie met gegalvaniseerd staal. De binnenbak wordt middels een enkele haaksopname gemanipuleerd. De bodemklep is tevens ook een lekbak / opvangreservoir. De bediening van de bodemklep gebeurt door een touw aan de sluitlip van de bodemklep. De SWL (safety working load) is 2500 kg.

    Kap/deksel van de container

    De kap is in zwart HDPE uitgevoerd en is voorzien van één of twee inwerpdeksels welke leverbaar zijn in een aantal standaard kleuren, afsluitbaar dmv driekantsleutel indien gewenst. Diameter van de inwerpopening bij een 5000L is +/- 570mm. Diameter van de inwerpopening bij een 3000L is +/- 370mm. De inwerpdeksels zijn voorzien van een dubbele ergonomische handgreep.

    Toegangscontrole

    De Tièrso Eco kan ook geleverd worden met toegangscontrole, zodat alleen gebruikers met toegangspas, zoals bewoners van een pand of gebied, de afvalvoorziening kunnen gebruiken of DifTar (gedifferentieerde tariefberekening).

    Meer informatie hierover vindt u op de pagina Dienstverlening .

    Gamma-nieuwe-Tierso-Eco
    plaatsing-tierso5
    Search engine powered by ElasticSuite
    Spinner Icon