Pallets met opzetwanden

product(en)

Sorteren op: Exit Sorting

    • Volgorde:
    • Prijs:
Sorteren op chevron-down

Sorteren op: Exit Sorting

    • Volgorde:
    • Prijs:
2 gevonden artikelen
2
  • Vouwbare palletbox 1200x1000x1000 mm
    VC-1210100-95W-7
    Vouwbare palletbox 1200x1000x1000 mm bestaat uit pallet, vouwwand, deksel

    Afmetingen L:1200 x B:1000 x H:1000

    Kleur grijs

    Gewicht 28 kg

    Staffelprijs Laagste prijs € 282,00
    € 416,00 € 503,36
    Offerte Aanvragen Offerte Aanvragen
    Levertijd: Op aanvraag
  • Vouwbare palletbox 1200x800x1000 mm
    VC-1208100-95W-7
    Vouwbare palletbox 1200x800x1000 mm bestaat uit pallet, vouwwand, deksel

    Afmetingen L:1200 x B:800 x H:1000

    Kleur grijs

    Gewicht 24 kg

    Staffelprijs Laagste prijs € 214,00
    € 326,00 € 394,46
    Offerte Aanvragen Offerte Aanvragen
    Verzendgereed: 2 werkdagen
  • 2 producten

    per pagina

    Pallets met opzetwanden worden vaak gebruikt als meermalige transportverpakkingen in het veld ook wel Reusable Transport Packaging (RTP) genoemd. Verzendeenheden vormen een logistiek interessant alternatief voor o.a. gebruikers van palletboxen om hun supply chain flexibel te maken. Opgevouwen nemen de pallets veel minder plaats in, hebben ruimere binnenmaten, zijn een stuk goedkoper dan opvouwbare palletboxen met deksels en door het gebruik van Aircell plaatmateriaal is zelfs de belastbaarheid vergelijkbaar.

    Een Reusable transport Packaging met opzetwanden bestaat uit 3 delen:

    • een kunststof pallet, welke is geproduceerd door middel van “twin-sheet" vacuümvormen
    • een 4 zijdige opzetwand van ultralicht en sterk plaatmateriaal bestaande uit 1 stuk. U heeft d ekeus uit veschillende soorten plaatmateiraal, waaronder Aircell.
    • een dubbelwandig deksel

    Hoe het werkt:

    De wanden van de verzendeenheden kunnen worden opgevouwen tot een plat pakketje dat, in combinatie met een deksel met de pallet vervoerd kan worden voor retourtransport.

    Zowel de pallet als de deksel is voorzien van nokken waarin de opzetwand vergrendeld wordt. Hierdoor is aparte vergrendeling niet nodig. De opzetwand is eenvoudig vanuit 1 positie te plaatsen en in te klappen zonder extra vergrendeling. In plaats van 5-6 keer bukken, is de Aircell verzendeenheid in slechts 1-2 keer gereed.

    aircell-pallet-unit1-1

    Aircell plaatmateriaal

    Door de drielaagse constructie met interne honingraat structuur heeft het plaatmateriaal slechts een derde van het gewicht van een vergelijkbare massieve plaat. Buigen gebeurt alleen met speciale machines. De grote stijfheid maakt dit materiaal bij uitstek geschikt voor de constructie van opzetwanden op pallets. Bij een dikte van 15 mm zijn de wanden belastbaar tot wel 2 ton. Het ultralichte en sterke plaatmateriaal is tevens weerbestendig en voedselveilig.

    Aircell plaatmateriaal is stijf genoeg om opzetwanden met open voorzijden te construeren, waardoor producten in speciale maatwerk pockets geschoven kunnen worden. Deze pockets kunnen zowel van textiel als Aircell plaatmateriaal gemaakt worden.

    Voordelen Aircell plaat:

    • Gemaakt van HDPE
    • Ultralicht en sterk
    • Weerbestendig
    • Recyclebaar
    • Met open of gesloten zijkanten
    • Oppervlakte afwerking mogelijk
    • Verkrijgbaar in diverse kleuren
    • Van 3 tot 30 mm dik

    Standaard en maatwerk

    Engels houdt standaard twee maten op voorraad. Deze worden geleverd met 10 mm dikke grijze klapscharniermontagewanden. Elke uitneembare wand heeft één klepopening (600 x 350 mm) en twee etikethouders.

    Engels heeft inmiddels flink wat ervaring in maatwerk projecten (referenties: Toyota, Recylum en het Ministerie van Defensie). Op aanvraag leveren we ook andere diktes (van 3 tot 30 mm), verschillende kleuren en speciale oppervlakte behandeling en/of bekleding. 

    Neem bij interesse contact op met onze verkoop-afdeling waar een specialist u te woord kan staan.

    transport_MOD_verzendeenheid2
    Search engine powered by ElasticSuite
    Spinner Icon